Jak uzyskasz dotacje zus?

Dotacje ZUS 2019 to nowy nabór Projektów do programu poprawy bezpieczeństwa pracy. Od zeszłego roku obowiązuje nowy tryb rozpatrywania wniosków, dlatego teraz możesz liczyć na szybsze rozpatrzenie Twojego wniosku. Na każdym etapie projektu w sprawie dotacji uzyskasz naszą pomoc.

1. Kwalifikacja do projektu dotacji zus

Aby otrzymać dofinansowanie ZUS 2019 należy sprawdzić, czy firma może ubiegać się o dotacje. Wystarczy wypełnić formularz w zakładce Kontakt.

2. Wybranie przedmiotu dofinansowania

Dotacje z ZUS do BHP mogą dotyczyć zakupu nowych urządzeń lub usprawnienia aktualnych maszyn. Sprawdź listę rekomendowanych rzeczy.

3. opracowanie kompletnego wniosku zus

Dofinansowanie z ZUS możesz otrzymać na podstawie dobrze opracowanego wniosku inwestycyjnego na poprawę BHP. Skorzystaj z pomocy ekspertów.

4. przyznanie dotacji i zawarcie umowy

Przyznanie dotacji w 2019 roku odbywa się w drodze konkursu. Wypłata dofinansowania ZUS następuje na podstawie zawartej umowy z ZUS.

Chcesz uzyskać natychmiastową informację czy kwalifikujesz się do projektu i na jakich zasadach możesz otrzymać dofinansowania z ZUS?

Konkurs dofinansowanie zus

Maksymalna dotacja z ZUS oraz procentowy udział ZUS w dofinansowaniu zależy od wielkości firmy.

Nasi specjaliści przygotują wypełniony Wniosek
Dofinansowanie z ZUS to szansa na dodatkowe środki dla Twojej firmy. Dotacje z ZUS możesz otrzymać gdy wygrasz konkurs ZUS na dofinansowanie np. na projekty dotyczące modernizacji linii technologicznej wpływające na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zakup i montaż urządzeń i elementów poprawiających bezpieczeństwo. ZUS dofinansowanie dla firm to osłony maszyn i urządzeń, elektryczne urządzenia chroniące, dofinansowanie zus do przyrządów czułych na nacisk, kabiny i obudowy ograniczające hałas, obudowy chroniące pracownika przed promieniowaniem, hałasem, dotacje z zus do osłon przeciwdrganiowych, filtry i urządzenia oczyszczające powietrze oraz wentylacja. Poznaj dofinansowanie z zus na bhp-opinie i sposoby wykonania analizy bhp dla firm. Zacznij od wysłania zapytania, aby określić kwalifikację do projektu dotacji ZUS.

YOUR SKILL #1

Mikrofirma

Mała firma

Średnia firma

popraw BHP w FIRMIE!

Prezentujemy przykłady najlepszych rozwiązań, które szybko pomogą firmie poprawić bezpieczeństwo pracowników. Każde rozwiązanie może być zastosowane i uzyskać z ZUS dofinansowanie w projekcie inwestycyjnym. Realizację Wniosku można powierzyć naszym doświadczonym specjalistom.

PLATFORMY PODNOŚNIKOWE

90% dotacji ZUS dla mikrofirmy

Zabezpieczenie Krawędzi

dla wszytskich firm budowlanych

Wózek jezdniowy podnośnikowy

dotacje z ZUS na wózek widłowy

Środki ochrony indywidualnej

dla firm do 49 pracowników

Nasze referencje

Poznaj opinie firm, które uzyskały dofinansowanie z ZUS do BHP i poprawiły bezpieczeństwo pracowników. 16 lipca 2018 r. zostaną wznowione nabory wniosków na poprawę bezpieczeństwa pracy. Fundusze na prewencję wypadkową są dla Twojej firmy.

Doradcy z sukcesem pomogli nam uzyskać dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa pracy w firmie oraz opracowali dokumentację w ramach projektu. Dotacje ZUS to znakomita okazja aby poprawić bezpieczeństwo w firmie

Monika Solecka

Jesteśmy zadowoleni z poprawy warunków pracy, bo uzyskaliśmy środki na nowe inwestycje. Specjaliści opracowali “Wniosek płatnika składek o dofinansowanie projektu utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej.”

Tomasz Kędzia

Polecamy solidnego partnera w zakresie uzyskania dotacji do BHP dla każdego przedsiębiorstwa. Zaufaliśmy prawdziwym profesjonalistom. Zostaliśmy pokierowani przez wszystkie etapy projektu.

Rafał Piekarski

Jesteś już zdecydowany, aby sięgnąć po dotację z ZUS?

get in touch

Big and mobile-optimized contact form integrated. All fields are customizable.